Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Orkiestra Dęta z Kalet przyłączyła się do akcji #GaszynChallenge  

18 czerwca, 2020

Miejska Orkiestra Dęta z Kalet z przyjemnością odpowiedziała na wyzwanie Burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzi do #GaszynChallenge i  przyłączyła się do zbiórki na rzecz chorej Sandry https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra Dziękujemy naszej kaletańskiej Orkiestrze za udział w akcji!
Do #GaszynChallenge dyrektor MDK Kalety Marian Lisiecki nominuje:
- Tarnogórską Orkiestrę Dętą przy TCK w Tarnowskich Górach pod dyrekcją Marka Misia
- Miejski Dom Kultury w Ustroniu
- Základní umělecká škola Vítkov
 

Orkiestra Dęta z Kalet przyłączyła się do akcji #GaszynChallengeGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).