Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Orkiestra na Dużym Rowerze przejedzie przez centrum Kalet

26 maja, 2023

W sobotę, około godziny 10.00, przez centrum naszego miasta przejedzie, wspominana już wcześniej, Orkiestra na Dużym Rowerze. Muzycy połączą grę na instrumentach z jednoczesną jazdą na sześcioosobowym rowerze! To niecodzienne widowisko będzie przedsmakiem ich wieczornego koncertu na dużej scenie podczas Dni Kalet. Zapraszamy mieszkańców na ten niezwykły pokaz muzyczny!

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).