Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Paweł Wons z Drutarni został członkiem Młodzieżowej Rady Ekologicznej przy Ministrze Środowiska  

13 października, 2020

Miło nam poinformować, że mieszkaniec naszego miasta p. Paweł Wons został członkiem Młodzieżowej Rady Ekologicznej przy Ministrze Środowiska. Wręczenie tych zaszczytnych powołań odbyło się 30 września 2020 r. podczas Zielonego Forum Młodych. Rada składa się z 34 przedstawicieli młodzieży z całej Polski, która będzie miała możliwość włączyć się w kształtowanie polityki ekologicznej zyskując realny wpływ na strategie, projekty i zmiany legislacyjne w zakresie kompetencji Ministra Środowiska.
Panu Pawłowi serdecznie gratulujemy takiego wyróżnienia i życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz ochrony środowiska.

Paweł Wons z Drutarni został członkiem Młodzieżowej Rady Ekologicznej przy Ministrze ŚrodowiskaGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).