Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

PILNE! Miasto Kalety przystępuje do rządowego programu sprzedaży węgla dla mieszkańców

24 października, 2022

Burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia podjął decyzję o przystąpieniu do rządowego programu sprzedaży węgla dla mieszkańców i prowadzi obecnie rozeznanie ilości gospodarstw domowych chętnych do zakupu węgla, który byłby sprzedawany przez Miasto Kalety. Prosimy mieszkańców, którzy uzyskali dodatek węglowy o zgłaszanie chęci zakupu węgla po cenie 2.000 brutto za tonę (bez kosztów transportu). Osoby zainteresowane zakupem węgla od Miasta prosimy o zgłaszanie się do wtorku, 25 października do godziny 15:30.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).