Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Plaża w Zielonej gotowa na otwarcie sezonu turystycznego  

02 czerwca, 2020
  • Po długim okresie restrykcji i przepisów zalecających pozostanie w domach, luzowanie obostrzeń jest czymś na co czeka już niemal każdy. Tym bardziej, że przecież lato za pasem, a pogoda coraz śmielej zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
    Nasza plaża w Zielonej też już przygotowuje się do otwarcia sezonu turystycznego i wkrótce będzie mogła zaprosić na wypoczynek. Cały teren plaży został niedawno zrekultywowany, a piasek częściowo wymieniony. Niebawem zaczną również funkcjonować wypożyczalnie sprzętu wodnego, które niezmiennie cieszą się w Zielonej dużą popularnością. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie już wkrótce poinformujemy o terminie otwarcia naszej strefy wypoczynkowej w Zielonej!

    Plaża w Zielonej gotowa na otwarcie sezonu turystycznegoGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).