Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Plenerowe Kino Letnie w Leśnym zakątku Śląska zaprasza w piątek do Zielonej

09 sierpnia, 2023

W najbliższy piątek, 11 sierpnia br., serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców na seans w ramach Plenerowego Kina Letniego. Projekcja filmu odbędzie się o godzinie 20:30 w ogrodzie Restauracji Zacisze przy ul. Ofiar Katynia 110 w Zielonej. Wyświetlona zostanie włoska komedia z 2015 roku, pt. "Jak Bóg da". Przed seansem, jak również w trakcie, będzie możliwość skorzystania z bufetu z przekąskami i napojami przygotowanymi przez Restaurację Zacisze. Serdecznie zapraszamy!
 

Zwiastun filmu: źródło www.youtube.com
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).