Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Plenerowe Kino Letnie w Leśnym zakątku Śląska zaprasza w sobotę do Ichtioparku

05 lipca, 2022

W sobotę, 9 lipca 2022 r. zapraszamy mieszkańców na kolejny seans w ramach naszego Plenerowego Kina Letniego. O godzinie 21.00, w ICHTIOPARKU, wyświetlona zostanie komedia z 2020 roku, pt. "Włoskie wakacje”. Przed seansem, jak również w trakcie, będzie możliwość skorzystania na miejscu z bufetu z pysznymi wędzonymi pstrągami, kiełbaskami, przekąskami i zimnymi napojami. Serdecznie zapraszamy!

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).