Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Pomysły na aktywny weekendowy wypoczynek w Kaletach

14 czerwca, 2024

Jako, że wypoczynek na łonie natury to jeden z lepszych sposobów na oderwanie się od codzienności, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej działa wypożyczalnia kajaków i desek SUP. W tym miesiącu czynna będzie w piątki, soboty i niedziele od godziny 13.00 do 19.00. 
ZOBACZ CENNIK

Natomiast wszystkich miłośników słodkiej edukacji zapraszamy do naszej pasieki edukacyjnej zlokalizowanej w parku tematycznym Ichtiopark. Obiekt otwarty jest dla zwiedzających w soboty i niedziele w godzinach 14.00 – 19.00.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).