Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Postanowienie o zwołaniu XXX sesji Rady Miejskiej w Kaletach

23 listopada, 2021

Informujemy, że 25 listopada 2021 r., (czwartek) o godz. 13.30, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach odbędzie się XXX sesja Rady Miejskiej w Kaletach. Będzie to sesja nadzwyczajna.
Projekty uchwał – POBIERZ

Postanowienie o zwołaniu XXX sesji Rady Miejskiej w Kaletach

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.