Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

Postanowienie o zwołaniu XXXII sesji Rady Miejskiej w Kaletach

24 stycznia, 2022

Informujemy, że 31 stycznia 2022 r., (poniedziałek) o godz. 13.30, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach odbędzie się XXXII sesja Rady Miejskiej w Kaletach.
Projekty uchwał – POBIERZ

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.