Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Powraca Kino Letnie na leżaczkach w Leśnym zakątku Śląska. Pierwszy seans już w sobotę!

20 czerwca, 2022

W najbliższą sobotę, 25 czerwca 2022 r., zapraszamy naszych mieszkańców do lasku miejskiego przy osiedlu na ul. 1 Maja, gdzie o godz. 20.30 wyświetlony zostanie film w ramach kolejnej edycji kina letniego na leżaczkach w Leśnym Zakątku Śląska. Przygotowaliśmy dla Państwa komedię, która swoją premierę miała w 2019 roku pt. "Niedobrani" z Charlize Theron i Seth Rogen w rolach głównych. Od godziny 20.00 będzie już możliwość skorzystania z bufetu z pysznymi kiełbaskami, przekąskami i zimnymi napojami. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.