Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Powszechny spis rolny 2020  

17 czerwca, 2020

W roku 2020 na terenie całego kraju, również i w naszym mieście, przeprowadzony zostanie Powszechny Spis Rolny. Prace spisowe prowadzone będą w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r. Spis rolny zostanie przeprowadzony w gospodarstwach rolnych:

– osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych);

– osób prawnych;

– jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej.

Wszystkie podmioty zobowiązane są do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi. Formami przekazywania danych jest samopis internetowy, wywiad telefoniczny lub bezpośredni w trakcie rozmowy z rachmistrzem spisowym.

Szczegółowe informacje o spisie dostępne na stronie: https://rolny.spis.gov.pl/

Powszechny spis rolny 2020Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).