Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Praca funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Kaletach okiem kamery telewizyjnej

08 września, 2022

Jak niektórzy nasi mieszkańcy mogli zauważyć, na terenie naszego miasta od czasu do czasu pojawia się ekipa telewizyjna, która podąża w ślad za radiowozem policyjnym. Uspokajamy wszystkich. Kalety wytypowane zostały do udziału w realizacji dokumentu, który obrazuje codzienną pracę funkcjonariuszy kaletańskiego Komisariatu Policji. O emisji programu i szczegółach tej realizacji poinformujemy niebawem.

 

samochód policyjny oraz funkcjonariusze Policji w trakcie nagrywania sceny programu telewizyjnego

samochód policyjny oraz funkcjonariusze Policji w trakcie nagrywania sceny programu telewizyjnego
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).