Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Praca funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Kaletach okiem kamery telewizyjnej

08 września, 2022

Jak niektórzy nasi mieszkańcy mogli zauważyć, na terenie naszego miasta od czasu do czasu pojawia się ekipa telewizyjna, która podąża w ślad za radiowozem policyjnym. Uspokajamy wszystkich. Kalety wytypowane zostały do udziału w realizacji dokumentu, który obrazuje codzienną pracę funkcjonariuszy kaletańskiego Komisariatu Policji. O emisji programu i szczegółach tej realizacji poinformujemy niebawem.

samochód policyjny oraz funkcjonariusze Policji w trakcie nagrywania sceny programu telewizyjnego

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.