Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima

Program Moja woda 2023 – nabór jeszcze w tym roku

01 sierpnia, 2023

Zgodnie z zapowiedziami ministerstwa jeszcze w tym roku uruchomiony zostanie nabór do programu Moja Woda edycja 2023 r. Najprawdopodobniejszy termin uruchomienia naboru wniosków to IV kwartał 2023. Moja Woda 2023 to program, który wspiera przydomową retencję. W poprzednich edycjach właściciele nieruchomości mogli pozyskać dofinansowanie na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zbieranie i wykorzystywanie deszczówki i wód roztopowych. O terminach uruchomienia naboru do programu w 2023 r. będziemy informować na bieżąco.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.