Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Program Moja woda 2023 – nabór jeszcze w tym roku

01 sierpnia, 2023

 Zgodnie z zapowiedziami ministerstwa jeszcze w tym roku uruchomiony zostanie nabór do programu Moja Woda edycja 2023 r. Najprawdopodobniejszy termin uruchomienia naboru wniosków to IV kwartał 2023. Moja Woda 2023 to program, który wspiera przydomową retencję. W poprzednich edycjach właściciele nieruchomości mogli pozyskać dofinansowanie na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zbieranie i wykorzystywanie deszczówki i wód roztopowych. O terminach uruchomienia naboru do programu w 2023 r. będziemy informować na bieżąco. 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).