Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Programy rehabilitacyjne GCR Repty  

10 lipca, 2020

Górnośląskie Centrum Rehabilitacji „Repty" dla mieszkańców województw śląskiego przygotowało dwa programy rehabilitacyjne - „Sercu na ratunek" oraz „Stawiam na zdrowie". Są one skierowane do osób pracujących oraz chcących wrócić na rynek pracy, borykających się z dolegliwościami układu ruchu, schorzeniami serca oraz zagrożonych ich wystąpieniem w przyszłości. Aby zgłosić swoje uczestnictwo w wybranym projekcie, wystarczy odwiedzić ośrodek - pawilon D. Pracownik tej placówki udzieli szczegółowych informacji oraz przed przyjęciem dokumentów dokona ich weryfikacji. Dodatkowych informacji na temat powyższych projektów można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 32 390 17 52.

 Programy rehabilitacyjne GCR ReptyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).