Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Przebudowa sieci wodociągowej dla dzielnicy Truszczyca zakończona  

15 lipca, 2020

W związku z pożarem mostu na rzece Mała Panew w ciągu ul. Dębowej do którego była podwieszana sieć wodociągowa i wynikającym z tego zagrożeniem możliwości przerwania dostaw wody dla dzielnicy Truszczyca, Miasto Kalety w trybie pilnym dokonało przebudowy istniejącej sieci wodociągowej poprzez wykonanie nowego przekroczenia rzeki w technologii bezwykopowej. Zrealizowana inwestycja zapewni ciągłość dostaw wody dla Truszczycy. Jednocześnie informujemy, że most w ciągu ul. Dębowej jest wyłączony z użytkowania i korzystanie z niego jest surowo wzbronione.

Przebudowa sieci wodociągowej dla dzielnicy Truszczyca zakończonaGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).