Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Przebudowa ul. Polnej w Kaletach Kuczowie

14 marca, 2023

Trwają prace przy przebudowie drogi gminnej ul. Polnej w Kaletach Kuczowie. Zakres tej inwestycji przewiduje m.in. budowę nawierzchni utwardzonej z mieszanki mineralno-asfaltowej na długości 146 mb wraz z wykonaniem zjazdów indywidualnych do posesji z betonowej kostki brukowej.
Wykonawcą robót jest firma P.H.U. „ARGO” z Lisowa. Koszt tej inwestycji wyniesie 265.132,12 zł.
Termin zakończenia prac budowlanych określony został do sierpnia br.

przebudowa ulicy Polnej
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).