Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Przedsiębiorcy z Kalet to ludzie z pasją i pomysłem  

28 lipca, 2020
  • Młodzi ludzie z terenu naszego miasta to pomysłowe i bardzo przedsiębiorcze osoby. Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia miał okazję przekonać się o tym niedawno, będąc zaproszony na otwarcie outletu „Świeczkowy Zawrót Głowy” mieszczącego się w Kaletach przy ul. ks. Drozdka. Otwarcie sklepu zbiegło się z wizytą w naszym mieście Pani marszałek Izabeli Domogały, która również postanowiła osobiście pogratulować i życzyć sukcesów właścicielom firmy.
    Jak czytamy na profilu facebookowym sklepu „Outlet Świeczkowy Zawrót Głowy to połączenie Naszej pasji i zadowolonych klientów” – i tego życzymy naszym młodym przedsiębiorcom. Jeszcze raz gratulujemy oraz trzymamy kciuki za szybki rozwój przedsiębiorstwa. Mamy również informację, że część produkcji świeczek, która wytwarzana będzie na bazie naturalnego wosku pszczelego dostępna będzie wkrótce na terenie pasieki znajdującej się w Ichtioparku.

    Przedsiębiorcy z Kalet to ludzie z pasją i pomysłemGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).