Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Przetarg na remont budynku Klubu Sportowego LKS Małapanew Kuczów

24 lipca, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłasza postępowanie w formie przetargu nieogranicznonego na remont budynku Klubu Sportowego LKS “Małapanew” Kuczów przy ul. Paderewskiego w Kaletach. Termin składania ofert upływa 16.08.2023 r., do godz. 12.00, zaś ich otwarcie nastąpi tego samego dnia o godz. 12.30. Ofertę należy złożyć zgodnie z instrukcją „Oferty, wnioski i prace konkursowe” udostępnioną na Platformie e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).