Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Przygotowania do kaletańskiego Finału WOŚP idą pełną parą

19 stycznia, 2023

19 stycznia 2023 r., w siedzibie urzędu miejskiego w Kaletach, odbyło się spotkanie robocze w sprawie kaletańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab organizacyjno-techniczny omówił oraz dopiął na przysłowiowy ostatni guzik cały plan działania, tak aby w przyszłą niedzielę, 29 stycznia, nasza orkiestra mogła zagrać najgłośniej! Zapraszamy w tym dniu na Mały Rynek, będzie się działo!

 

spotkanie robocze osób odpowiedzialnych za finał WOŚP w Kaletach, sala posiedzeń Urzędu Miejskiego w kaletach
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).