Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Radio Piekary o Kaletańskiej Nocy Świętojańskiej

23 czerwca, 2022

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radia Piekary pt.: “Dzieje się” na temat zbliżającej się "Kaletańskiej Nocy Świętojańskiej", która zorganizowana zostanie w najbliższy piątek, 24 czerwca 2022 r., na plaży przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej.

Twoja przeglądarka nie jest aktualna by można odtworzyć dzwięk!. Zaktualizuj przeglądarkę do najnoweszej wersji.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.