Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Radio Piekary o konsultacjach społecznych projektu pn. Utworzenie zielonej przestrzeni na bulwarach rzeki Mała Panew w Kaletach

08 lutego, 2023

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radia Piekary pt. Dzieje się w Kaletach. W materiale tym na temat ogłoszonych przez burmistrza Miasata Kalety Klaudiusza Kandzię konsultacji społecznych projektu pn. „Utworzenie zielonej przestrzeni na bulwarach rzeki Mała Panew w Kaletach”.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).