Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Radio Piekary o nowej inwestycji remontu dróg w Kaletach

23 lutego, 2024

Zachęcamy do wysłuchania audycji przygotowanej przez redakcję lokalnej rozgłośni Radio Piekary pt.: Dzieje się w Kaletach. W materiale tym burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wypowiada się na temat nowej inwestycji Miasta Kalety polegającej na remoncie 8 dróg gminnych (ul. Wiejska, Powstańców, Zapolskiej, Piaskowa, Szkolna, Rymera, Lema i Jaworowa). Całość zadania ma zakończyć się do 30 listopada 2024 r. Środki na realizację tej inwestycji Miasto Kalety pozyskało z programu inwestycji Strategocznych Polski Ład.

Twoja przeglądarka nie jest aktualna by można odtworzyć dzwięk!. Zaktualizuj przeglądarkę do najnoweszej wersji.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.