Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Radio Piekary o wznowieniu Programu Kalety? Ale jazda!

17 sierpnia, 2023

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radia Piekary pt. Dzieje się w Kaletach. W materiale tym zapowiedź wznowienia, po przerwie wakacyjnej, programu “Kalety? Ale jazda!”. W programie znalazły się nowości, które zagoszczą w harmonogramie zajęć już od września. Już dziś zachęcamy naszych mieszkańców do udziału w aktywnościach!

Twoja przeglądarka nie jest aktualna by można odtworzyć dzwięk!. Zaktualizuj przeglądarkę do najnoweszej wersji.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).