Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Radio Piekary o zakończeniu inwestycji modernizacji sieci wodociągowej w Kuczowie  

22 lipca, 2020

Zapraszamy do wysłuchania audycji przygotowanej przez redakcję rozgłośni Radia Piekary pt.: “Dzieje się w Kaletach”, w której Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wypowiada się na temat zakończenia prac, mających na celu modernizację sieci wodociągowych na terenie Kuczowa. Projekt realizowany był dzięki dofinansowaniu jakie Miasto Kalety pozyskało w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
 

Radio Piekary o zakończeniu inwestycji modernizacji sieci wodociągowej w KuczowieGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).