Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Radio Piekary o zbliżającym się finale WOŚP w Kaletach

19 stycznia, 2023

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radia Piekary pt. Dzieje się w Kaletach. W tym materiale zapowiedź kaletańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jaki będzie miał miejsce w niedzielę, 29 stycznia 2023 r. na Małym Rynku. Już dziś serdecznie zapraszamy do włączenia sie do akcji!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).