Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Realizacja pomocy żywnościowej w 2021 r.

05 marca, 2021
  • Kalety od wielu lat realizują Program Operacyjny Pomocy Żywnościowej. Realizatorem programu w gminie jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
    W roku bieżącym program ten będzie obejmować dostawy żywności dla osób najbardziej potrzebujących oraz działania towarzyszące w formie warsztatów. Osoby zainteresowane ww. formą pomocy proszone są o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kaletach – siedziba Urzędu Miejskiego pokój nr 8, 7a, tel. 34 3578 656.

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020.
    Czytaj więcej Materiał nr 1, Materiał nr 2

Renata Czudaj Kierownik MOPS Kalety

Realizacja pomocy żywnościowej w 2021 r.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.