Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Rekrutacja do projektu “Tak dla pracy! Praca jest ok”  

08 lipca, 2021

Rozpoczęła się rekrutacja do nowego projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez firmę Recon Consulting Sp. z o.o. Projekt "Tak dla pracy! Praca jest ok" skierowany jest do osób powyżej 30. roku życia, bezrobotnych, biernych zawodowo oraz pracujących, które mieszkają na terenie województwa śląskiego. W ramach projektu przewidziane jest wsparcie dla 192 osób. Uczestnicy objęci zostaną kompleksowym wsparciem m.in. doradztwo zawodowe, szkolenia, ustalenie indywidualnego planu działania.

Rekrutacja do projektu
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).