Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Rozpoczęła się przebudowa ul. Myśliwskiej w Kaletach Kuczowie

07 marca, 2023

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi gminnej ul. Myśliwskiej w Kaletach Kuczowie. Zakres tej inwestycji przewiduje m.in. budowę nawierzchni utwardzonej z mieszanki mineralno-asfaltowej wraz z wykonaniem zjazdów indywidualnych do posesji z betonowej kostki brukowej. Wykonawcą robót jest firma OLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Koszt tej inwestycji wyniesie 698 303,63 zł. Termin zakończenia prac budowlanych określony został do sierpnia br.
 

przebudowa ulicy myśliwskiej

przebudowa ulicy myśliwskiej
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).