Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kaletach Miotku

08 lipca, 2024

We wtorek, 25 czerwca br. odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kaletach Miotku. W wyniku konkursu wyłoniono dyrektora placówki w osobie Pani Bożeny Dziuk, która obejmie obowiązki 1 września 2024 r. i będzie je pełnić do 31 sierpnia 2029 r. Pani dyrektor gratulujemy oraz życzymy satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).