Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Rusza konkurs dla firm związanych z turystyką i gastronomią

13 kwietnia, 2021

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości z siedzibą w Chorzowie, jako Instytucja Pośrednicząca Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 ogłasza konkurs w ramach Osi Priorytetowej III. Konkurencyjność MŚP, Działania 3.2 „Innowacje w MŚP”, typ projektu 2 „Inwestycje w MŚP”. Konkurs ma na celu wsparcie przedsiębiorstw szczególnie dotkniętych skutkami pandemii, których działalność była mocno ograniczona w wyniku wprowadzonych obostrzeń. Wnioski można składać do 18 maja 2021 r.

Rusza konkurs dla firm związanych z turystyką i gastronomią

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.