Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Ruszył konkurs dla młodych organizacji pozarządowych „Śląskie Lokalnie”  

04 sierpnia, 2021

Rozpoczęła się nowa edycja konkursu grantowego, którego celem konkursu „Śląskie Lokalnie 2021-2023” jest wsparcie rozwoju młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego w realizacji oddolnych inicjatyw. Do rozdysponowania jest kwota 1,4 miliona złotych w trzech edycjach. Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych, mających siedzibę w województwie śląskim, które zostały zarejestrowane nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Wnioski można składać do 31 sierpnia 2021 roku do godziny 23:59.

Ruszył konkurs dla młodych organizacji pozarządowych




Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).