Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Ruszyła akcja bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla wszystkich osób pełnoletnich  

24 listopada, 2021

Ministerstwo Zdrowia informuje, że wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia, mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciw grypie. Wystarczy zgłosić się do wybranego punktu szczepień i umówić termin. Osoby, które chcą skorzystać z możliwości bezpłatnego szczepienia, nie muszą mieć na nie recepty. Przed szczepieniem należy wypełnić oświadczenie, a następnie udać się na wizytę do lekarza kwalifikującego do zabiegu.

Ruszyła akcja bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla wszystkich osób pełnoletnich
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).