Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Zielone Czeki”  

22 października, 2021

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłosił kolejną edycję konkursu „Zielone Czeki”. Są to nagrody przyznawane corocznie z okazji Dnia Ziemi za działalność na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej. W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, ale również gminy, jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 19 listopada 2021 r.

Ruszyła kolejna edycja konkursu
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).