Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla Seniorów, którzy skończyli 70 rok życia

22 stycznia, 2021

Przypominamy, że od piątku, 22 stycznia br., ruszyły rejestracje na szczepienia przeciw COVID-19 dla Seniorów, którzy skończyli 70 rok życia. Stopniowo szczepionka będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym oraz zawodowym.
W Kaletach zakwalifikowane do Narodowego Programu Szczepień zostały przychodnie:
- N.Z.O.Z. SAWMED przy ul. Gwoździa 25, tel. 34 3577 335
- Przychodnia Kaletańska przy ul. 1 Maja 22, tel. 880 156 758

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.