Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Serdeczne podziękowania za przekazanie maseczek ochronnych  

26 kwietnia, 2020

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, którzy na terenie naszego miasta przyczyniają się do walki z pandemią. Za bezinteresowne uszycie i przekazanie Urzędowi Miejskiemu maseczek ochronnych, które następnie trafiły do naszych mieszkańców oraz szpitala powiatowego w Tarnowskich Górach dziękujemy:
- pracownikom Warsztatów Terapii Zajęciowych z Drutarni na czele z prezesem TPD Janem Wiesiołkiem, który osobiście dostarczał maseczki do naszego urzędu,
- prezesowi firmy EKO-TECH p. Markowi Jelonkowi,
- państwu Małgorzacie i Romanowi Dratwa – właścicielom firmy MAŁRO,
- p. Danucie Sośnica, p. Celinie Sałata, p. Halinie Watoła, p. Monice Kubiak i p. Annie Bawełek,
- p. Joachimowi Sosnica,
- p. Eugeniuszowi Ptak - radnemu Powiatu Tarnogórskiego,
- radnym Rady Miejskiej w Kaletach: Krzysztofowi Rogoczowi, Grzegorzowi Krupa oraz Zygmuntowi Mirowskiemu.

Serdeczne podziękowania za przekazanie maseczek ochronnych
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).