Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila

Sesja Rady Powiatu Tarnogórskiego

19 sierpnia, 2020

Informujemy, że w dniu 25 sierpnia 2020 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach odbędzie się sesja Rady Powiatu Tarnogórskiego. Poniżej porządek obrad.

Sesja Rady Powiatu Tarnogórskiego

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.