Środa, 19 sierpnia 2026r. | Imieniny: Boleslawa, Juliana
Pokaż menu

Sobotni seans filmowy w Zielonej ODWOŁANY

10 lipca, 2025

Informujemy naszych mieszkańców, że zaplanowany na najbliższą sobotę seans filmowy, w ramach “Kina Letniego na Leżaczkach”, który miał się odbyć w Zielonej - został odwołany ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. O nowym terminie powiadomimy wkrótce. 




Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).