Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Spartan Team wyjeżdża na Mistrzostwa Świata do Belgii

12 września, 2023

Już jutro, 14 września 2023 r., kaletańska grupa sportowa Spartan Team wyjeżdża do Belgii na trzydniowe Mistrzostwa Świata w biegach przeszkodowych. Nasze miasto i kraj reprezentować będzie 11 zawodników, którzy wystartują w trzech formułach: 3 km, 12 km i szybki tor na 100 m. Trzymamy mocno kciuki za naszych reprezentantów!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).