Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Spotkanie burmistrza z mieszkańcami w sprawie projektu mającego na celu montaż OZE w budynkach mieszkalnych

09 maja, 2023

W związku z możliwością aplikowania przez Miasto Kalety o grant z Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021-2027 mający na celu dofinansowanie inwestycji montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii elektrycznej oraz pomp ciepła, Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia zaprasza wszystkich mieszkańców Kalet zainteresowanych projektem na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 11.05.2023 r. o godzinie 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Kaletach.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).