Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Spotkanie z mieszkańcami Miasta Kalety w sprawie uzgodnień przebiegu trasy gazociągu  

15 kwietnia, 2021

W związku z trwającymi uzgodnienia przebiegu gazociągu poprzez obszar naszego miasta, Urząd Miejski w Kaletach organizuje spotkanie z mieszkańcami, którzy są właścicielami terenów, przez które planowany jest przebieg gazociągu. Z ww. osobami, z którymi firma projektująca gazociąg nie dopełniła jeszcze wszystkich formalności skontaktuje się w najbliższym czasie telefonicznie pracownik Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu zaproszenia na spotkanie i ustalenia godziny spotkania, które jest zaplanowane na czwartek 22 kwietnia. Poprzez organizację tego spotkania Miasto Kalety postanowiło wspomóc firmę I-PROJEKT Gliwic projektującą gazociąg w załatwianiu kwestii formalnych, ponieważ szybkie wykonanie projektu przyspieszy również budowę gazociągu, co jest w interesie wszystkich mieszkańców naszego miasta. Mieszkańcy będą umawiani indywidualnie z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

Spotkanie z mieszkańcami Miasta Kalety w sprawie uzgodnień przebiegu trasy gazociąguGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).