Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Sprawozdanie z XLVI sesji Rady Miejskiej w Kaletach

13 lipca, 2023

XLVI sesja Rady Miejskiej w Kaletach W czwartek 13 lipca 2023 r. w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach odbyła się, zwołana w trybie nadzwyczajnym, XLVI sesja Rady Miejskiej w Kaletach, przewodniczyła jej Janina Perz - przewodnicząca Rady Miejskiej. W obradach udział wzięło 12 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Miejskiej upoważnia Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
W trakcie sesji radni podjęli następujące uchwały:
Nr 407/XLVI/2023 w sprawie zmian budżetu Miasta Kalety na 2023 rok.
Nr 408/XLVI/2023 w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2023-2037.
Nr 409/XLVI/2023 w sprawie powołania zespołu opiniującego zgłoszonych kandydatów na ławników sądowych.

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).