Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Sprawozdanie z XXVII sesji Rady Miejskiej w Kaletach  

04 sierpnia, 2021
 • We wtorek, 3 sierpnia br. w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach odbyła się, zwołana w trybie nadzwyczajnym, XXVII sesja Rady Miejskiej w Kaletach, przewodniczyła jej Janina Perz - przewodnicząca Rady Miejskiej. W obradach udział wzięło 12 radnych, co przy 15 osobowym składzie Rady Miejskiej upoważnia Radę do podejmowania prawomocnych uchwał.
  W trakcie sesji złożono gratulacje komendantowi policji w Kaletach p. Tomaszowi Olczykowi z okazji awansu zawodowego, a następnie radni podjęli uchwały:
  Nr 232/XXVII/2021 w sprawie zmian budżetu Miasta Kalety na 2021 rok.
  Nr 233/XXVII/2021 w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021-2029.
  Nr 234/XXVII/2021 w sprawie przystąpienia do opracowania projektu Strategii Rozwoju Miasta Kalety do 2030 oraz określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu strategii.

  Małgorzata Mazur

  wręczenie gratulacji komendantowi komisariatu policji w Kaletach Tomaszowi Olczykowi

  Sprawozdanie z XXVII sesji Rady Miejskiej w KaletachGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).