Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Stacje naprawy rowerów po letnim przeglądzie i remoncie

02 sierpnia, 2023

W reakcji na sygnały dochodzące ze strony rowerzystów przemierzających leśne dukty w granicach naszego miasta, dotyczące niesprawności niektórych sprzętów będących na wyposażeniu stacji naprawy rowerów- informujemy, że ogółowi 6 stacji przywrócono niedawno pełną sprawność. Remontowi lub wymianie poddano zwłaszcza ręczne pompki, których elementy na wskutek zwykłego zużycia, czasem zaś po prostu niewłaściwej obsługi, najczęściej wymagają wymiany.

 

stacja naprawy rowerów
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).