Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Stary budynek remizy wkrótce do wydzierżawienia

13 marca, 2023

W związku z budową nowej remizy strażackiej przy ul. Leśnej oraz Gwoździa w Kaletach pozostaje kwestia zagospodarowania nieruchomości przy ul. 1 Maja pełniącej obecnie funkcję remizy Ochotniczej Straży Pożarnej.
W momencie przekazania nowego obiektu w ręce Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach oraz zakończenia procesu przeniesienia OSP do nowej lokalizacji, co powinno nastąpić jesienią br., Burmistrz przedstawi projekt uchwały Radzie Miejskiej w Kaletach, celem uzyskania stosownej zgody na wydzierżawienie nieruchomości pod działalność nieuciążliwą, handlowo-usługową.
O szczegółach tego procesu będziemy informować na bieżąco. Osoby wstępnie zainteresowane tematem dzierżawy prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 34 352 76 49.

stary budynek remizy OSP
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).