Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Strażnicy powietrza. Na pomoc błękitnemu niebu. Zaproszenie do udziału w grze miejskiej!

06 września, 2023

17 września 2023 r. zapraszamy naszych mieszkańców do wzięcia udziału w rodzinnej grze miejskiej pn. „Strażnicy powietrza. Na pomoc błękitnemu niebu”. Gra wystartuje o godzinie 13.00 na Małym Rynku w Kaletach. Celem wydarzenia jest m.in. kształtowanie prawidłowych postaw proekologicznych u najmłodszych. Zapisy do dnia 11.09.2023 r. Szczegóły na plakacie.

REGULAMIN GRY
SKRÓCONY REGULAMIN
ZGODA OPIEKUNA PRAWNEGO

plakat gra miejska
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).