Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Świętej pamięci Tomasz Bieniek

03 maja, 2023


Z przykrością informujemy, że 29 kwietnia 2023 roku w wypadku drogowym w wieku 39 lat zginął były dzielnicowy st. asp. Tomasz Bieniek. Śp. Tomasz od początku swojej policyjnej drogi, związany był z Komisariatem Policji w Kaletach, gdzie przez 15 lat służył lokalnej społeczności. Przez te wszystkie długie lata był nie tylko wzorem zaangażowania w codzienne obowiązki, ale także cechował się ogromną życzliwością , kulturą osobistą i otwartością na problemy innych. Odchodząc zbyt wcześnie pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich, a także swoich "niebieskich kolegów", z którymi dzielił trudy codziennej służby przez ostatnie lata.

Ostatnie pożegnanie Tomka odbędzie się 5 maja 2023 o godzinie 13.00 w kościele rzymskokatolickim św. Wawrzyńca w Kochanowciach.

Spoczywaj w pokoju.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).