Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Święty Mikołaj również w tym roku odzwiedzi Kalety!

02 grudnia, 2022

6 grudnia jest dniem długo wyczekiwanym przez wszystkie dzieci! Dlatego mamy wspaniałą wiadomość dla naszych najmłodszych mieszkańców. We wtorek, Święty Mikołaj odwiedzi publiczne i niepubliczne placówki oświatowe w Kaletach, aby rozdać słodkie upominki wszystkim dzieciom. Życzymy miłego spotkania z Mikołajem!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).