Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Systematyczne odczyty liczników za wodę i kanalizację  

26 kwietnia, 2020

Przypominamy, że w związku z zawieszeniem działalności inkasentów, którzy pobierają opłaty za wodę i kanalizację, Miasto wprowadziło możliwość podania odczytów i otrzymania faktur drogą elektroniczną. Pozwala to regulować należności systematycznie, aby uniknąć później jednorazowo dużych kwot rachunku.  Odczyty liczników można przekazywać telefonicznie pod nr 34 352 76 40 lub na adres e-mail: odczyty@kalety.pl
W treści wiadomości prosimy o podanie następujących informacji: imię i nazwisko, adres, aktualny stan wodomierza w m3.

Systematyczne odczyty liczników za wodę i kanalizację
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).