Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Tomasz Galios zastępcą burmistrza Miasta Kalety  

03 sierpnia, 2021
 • Z dniem 1 sierpnia 2021 r. powołano na zastępcę burmistrza Miasta Kalety dotychczasowego pracownika Urzędu Miejskiego w Kaletach - Tomasza Galios, obecnie pełniącego funkcję kierownika Referatu Gospodarki Mieniem Gminy i Gospodarki Przestrzennej.
  Tomasz Galios jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej na kierunku Inżynieria Ruchu. Ukończył też studia podyplomowe z zakresu Zamówień Publicznych i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.
  Swoją karierę zawodową w administracji samorządowej rozpoczął w 2014 r. jako pracownik komórki planowania przestrzennego, gdzie zdobył doświadczenie w sprawach związanych z budownictwem, zagospodarowaniem przestrzennym, inwestycjami oraz gospodarką nieruchomościami.
  Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Od urodzenia mieszkający i związany z miastem Kalety.
  Nowy zastępca burmistrza będzie odpowiedzialny przede wszystkim za zamówienia publiczne, zostając jednocześnie pełnomocnikiem burmistrza ds. zamówień publicznych. Ponadto do zadań zastępcy będzie należało sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad gospodarką nieruchomościami oraz gospodarką przestrzenną.
  Informujemy jednocześnie, że wobec zwiększonych zadań sekretarza miasta i przypisania dodatkowych obowiązków zastępcy Burmistrza, sekretarz Pan Dariusz Szewczyk nie będzie łączył tej funkcji ze stanowiskiem zastępcy burmistrza.

  Tomasz Galios zastępcą burmistrza Miasta KaletyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).